Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
CCS
(view source)
Revision as of 19:27, 18 January 2023
28 bytes removed
,
19:27, 18 January 2023
→Treatment
Line 16:
Line 16:
! Case # !! Diagnosis
! Case # !! Diagnosis
|-
|-
−
| 28
||
|| Antiemetic
+
| 28 || Antiemetic
−
|-
−
| Example || Example
|}
|}
=Prevention=
=Prevention=
|| Pap smear, Tetanus, Treat partner
|| Pap smear, Tetanus, Treat partner
Aesetholephews
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
1,022
edits
Navigation menu
Personal tools
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Random page
Help about MediaWiki
Tools
Special pages
Printable version